Kód: 967678001 | Značka: HUSQVARNA

Husqvarna Vysokotlaký čistič PW 460

Neohodnoceno
17 499 Kč 14 461,98 Kč bez DPH
Skladem

Mimořádně velký, robustní a výkonný vysokotlaký čistič s účelným designem, určený pro náročné venkovní úklidové práce.

Maximální tlak: 160 bar

Průtok vody: 570-650 l/h

Jmenovitý výkon, W: 3300 W

Délka hadice: 15 m

 

Kategorie: Vysokotlaké čističe
Záruka: 2 roky

Mimořádně velký a výkonný vysokotlaký čistič s robustním a účelným designem, určený pro náročné venkovní úklidové práce. Mosazné čerpadlo s keramickými písty zajišťuje vynikající trvanlivost. Mosazná hlavice čerpadla a indukční motor poskytují dlouhodobý spolehlivý výkon. S rukojetí Low Force aktivujete spoušť s menším úsilím a pohodlím. Pomocí regulátoru tlaku můžete dokonale upravit průtok vody a tlak. Čistič obsahuje integrovanou nádobku na čisticí prostředky, která je ovládána na předním panelu. Hadicová rychlospojka, velká a robustní kolečka umožňující lepší trakci a dlouhá postřikovací trubka rozšiřují možnosti použití. Dvě otočné spojky pro nastavení trysek a rychlospojky zajišťují bezproblémové používání. Držáky pro příslušenství na krytu, naviják na hadici a napájecí šňůra zajišťují efektivní provoz. Přeprava je snadná díky hliníkovému držadlu. V ceně jsou dvě trysky a vysokotlaká hadice s ocelovou výztuží.

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI:

Méně námahy s rukojetí Low Force - V této ergonomicky navržené rukojeti je aktivace spouštěče dokonale přizpůsobena vašim prstům. To znamená méně námahy a větší pohodlí pro vaši ruku, zejména při delším používání.

Mosazná hlavice čerpadla - Extra odolná hlavice čerpadla je vyrobena z mosazi, což minimalizuje riziko zlomení a zajišťuje vynikající dlouhodobý výkon.

Písty s keramickým povrchem - Písty s keramickým povlakem jsou předností, díky které jsou motor a provoz čerpadla ještě spolehlivější a prodlužuje se životnost vašeho stroje.

Vysokotlaká hadice vyztužená ocelovou spirálou - Pružná vysokotlaká hadice je vyztužena ocelí, což jí dodává mimořádnou odolnost a delší životnost a umožňuje snadnou manipulaci.

Hose reel - Pohodlné a efektivní skladování hadice snadným navíjením.

Regulace tlaku - Průtok vody a provozní tlak lze dokonale nastavit pomocí regulátoru tlaku, takže nebudete používat více vody, než je nutné. Regulace tlaku je účinná při použití různých trysek a příslušenství.

Velká a robustní kola - Velká pryžová kola namontovaná na kovové ose zajišťují snadné pojíždění a spolehlivou trakci na nerovném povrchu. To také pomáhá prodloužit životnost výrobku jako celku.

Rotační tryska - Rotační tryska poskytuje vysoký čistící výkon a pomáhá efektivně odstraňovat odolné nečistoty.

Snadné odstraňování a doplňování čisticího prostředku - Díky integrované nádobě na čisticí prostředek potřebujete pouze jeden stroj pro čištění a mytí. Nádrž lze snadno vyjmout a znovu naplnit a můžete také použít samostatnou nádrž vytáhnutím hadice a připojením pomocí standardního šroubového uzávěru. Na předním panelu můžete dávkování pohodlně upravovat.

Hliníkové madlo pro přenášení - Robustní hliníkové madlo usnadňuje manipulaci a přepravu stroje.

Dlouhá trubice s tryskou - Dlouhá trubice s tryskou umožňuje pracovat v ergonomické pracovní poloze, která snižuje námahu.

Příslušenství vždy po ruce - Všechna dodávaná příslušenství mohou být na stroji úhledně uložena pro snadný přístup a efektivnější práci.

Hliníková teleskopická rukojeť - Robustní teleskopická rukojeť usnadňuje přepravu a skladování.

Indukční motor - Indukční motor poskytuje skvělý výkon v kombinaci s vysokou odolností a dlouhou životností.

Dvě otočné spojky a rychlospojka - Postřiková trubice má dvě otočné spojky a rychlospojky pro hadici, trysky a příslušenství pro maximálně efektivní práci a komfort.

Napájecí šňůra s rychloupínáním - Díky pohodlnému ukládání napájecího kabelu s rychloupínáním a uvolňováním, které zabraňuje zamotání, neztrácíte čas odvíjením kabelu.

Variabilní plochá tryska - Tlakově nastavitelná multi tryska umožňuje všestranné využití pro širokou škálu úklidových prací s dokonalými výsledky.

 

 Rozměry / Hmotnost

Čistá hmotnost výrobku, konečná
28400 g
Velikost výrobku, DxŠxV
350x390x810 cm

 Vybavení

Délka hadice
15 m
Kapacita kontejneru
2.0 l
 

 Specifikace motoru

Napětí
230 V
Cyklus fáze proudu
50 Hz
Fáze
1
Jmenovitý výkon, W
3300 W
Jmenovitý proud, A
14.5 A

 Údaje o hladině zvuku a hluku

Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A)
94 dB(A)
 

 Technické údaje

Maximální tlak
160 bar
Provozní tlak, max.
150 bar
Průtok vody
570-650 l/h
Max. teplota přiváděné vody
60 °C
Maximální samonasávací výška
1 m
Délka struny
5 m

 Údaje o vibracích

Hodnota emise vibrací (ah), max.
2.5 m/s²
 
 
 

Video Husqvarna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: