Eventy a předváděcí akce

V naší rodinné firmě Nářadí a stroje Šátek, neustále hledáme způsoby, jak propojit naše zákazníky s nejnovějšími a nejlepšími nástroji na trhu. Proto pravidelně pořádáme předváděcí akce, které nejsou jen prostředkem prezentace, ale také společenským setkáním pro naši komunitu profesionálních uživatelů.

Na těchto akcích máte možnost vidět a vyzkoušet si nejmodernější nástroje od námi prodávaných značek, ale také sdílet zkušenosti a tipy s ostatními odborníky. Jsme hrdí na to, že naše „předváděčky“ nejsou pouze o technologických inovacích, ale také o sdílení know-how mezi nadšenci do kvalitního nářadí. Každoroční eventy jsou již legendární nejen díky celodenním prezentacím nářadí, ale také díky skvělé atmosféře, grilování, dobrému pivu a domácím dobrotám.

Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli přístup k tomu nejlepšímu na trhu z oblasti nářadí a strojů, a také abychom vám představili jejich potenciál v praxi. Společně tvoříme komunitu, která si váží kvality a inovací ve světě profesionálního nářadí.

Fotky z eventů
×

Splátková kalkulačka ESSOX