Servis

Nářadí a stroje Šátek se může pyšnit vynikajícími servisními službami. Servis hraje klíčovou roli v zabezpečení dlouhodobé spokojenosti zákazníků.

Nářadí Šátek si zakládá na poskytování rychlého, spolehlivého a kvalitního servisu, který přesahuje očekávání zákazníků. Servisní oddělení je složeno z kvalifikovaných techniků, kteří mají hluboké znalosti o všech nabízených značkách nářadí, včetně specialistů na nástroje od Milwaukee, Husqvarna, Stihl a dalších.

Firma je vybavena moderním zařízením a nástroji, což umožňuje rychlou diagnostiku a efektivní opravy. Nářadí a stroje Šátek klade důraz na transparentnost v komunikaci se zákazníky ohledně stavu jejich nástrojů a očekávaných nákladech oprav. Kromě oprav nabízí také preventivní servisní kontroly a pravidelné údržby, což pomáhá prodloužit životnost nářadí a zabezpečuje jeho optimální výkon.

To všechno znamená, že firma není pouze prodejcem nástrojů, ale i dlouhodobým partnerem, který se stará o každodenní potřeby svých zákazníků s pečlivostí a profesionalitou.

Václav Kaše
Vedoucí servisu

Máte dotaz?

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX