Reklamační podmínky

Reklamace zakoupeného zboží

Reklamace zboží probíhají dle platné legislativy.

Na veškeré zboží se vztahuje záruka 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. (prodloužená záruka)

Zboží zaslané na reklamaci musí být dodáno kompletní, čisté, s kopií dokladu o koupi v obchodě www.naradisatek.cz a vyplněným reklamačním formulářem.

Reklamace jsou vyřizovány v zákonné lhůtě do 30 dnů od jejich obdržení.

Záruka se nevztahuje na škody způsobené:

neodborným použitím zboží

mechanickým poškozením nebo běžným opotřebením

živelnými pohromami (vodou, ohněm, bleskem)

Za škody vzniklé dopravou odpovídá dopravce.

Reklamace probíhají v 5 zásadních krocích:

Oznámení zjištěné závady prodejci

Pokud má obdržené zboží závady podléhající záruce, a zboží je v záruční lhůtě, oznamte to prosím prodejci. Bude Vás informovat o dalším postupu řízení reklamace.

Zaslání zboží zpět

Po obdržení informací o zaslání zboží zpět jej zašlete na dodací adresu našeho obchodu. Nikdy neposílejte balík na dobírku, takovém případě jej nebudeme schopni převzít.

Reklamační řízení

Jakmile obdržíme zboží zaslané na reklamaci, budete informováni. Od této doby běží zákonem stanovená lhůta pro vyřízení reklamace.

Návrat vyřízené reklamace zákazníkovi

Po opravě, nebo výměně reklamovaného zboží Vám bude opět zasláno. Před odesláním zásilky budete informováni.

Vrácení peněz

Pokud nebude oprava nebo výměna možná, budete informováni o vrácení peněz. Podmínky pro zaslání částky zpět budou dohodnuty dle oboustranných možností převzetí částky.

 

Vrácení zboží prodejci

V případě, že je vám doručeno zboží, které se liší kvalitou či funkčností od výrobku uvedeného v objednávce, oznamte bez odkladu reklamaci písemně na e-mailovou adresu: naradisatek@naradisatek.cz

 

Aby pro vás bylo nakupování na www.naradisatek.cz opravdu bezrizikové, dodržujeme zásadu "Záruka vrácení peněz". Chápeme, že nemáte možnost si zboží námi nabízené předem prohlédnout. Můžete se zmýlit a můžete tak obdržet zboží, které skutečně naprosto nevyužijete.
Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost ji bez uvedení důvodu vrátit a budou vám neprodleně zpět zaslány peníze (peníze vracíme bankovním převodem / vrácení jiným způsobem je možné konzultovat individuálně).

Zboží zaslané na vrácení musí být dodáno kompletní, čisté, s kopií dokladu o koupi v obchodě www.naradisatek.cz a vyplněným formulářem odstoupení od kupní smlouvy.

Zákazník má po doručení zboží na jím uvedenou adresu nárok na vrácení zaplacené částky za toto zboží, odešle-li jej nepoškozené, zjevně nepoužité a spolu s originálním obalem zpět na adresu provozovatele obchodu www.naradisatek.cz, nejpozději do 14 dnů od jeho obdržení

Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné. Reklamace zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou (doporučujeme pojištěnou doporučenou zásilku na částku odpovídající hodnotě zboží) , dobírkou nebude přijata.

Na vyřízení zásilek se žádostí o vrácení peněz si vyhrazujeme 14 dnů od data jejich přijetí.

Výměna zboží

Zboží které jste zakoupili, a nesplňuje vaše požadavky můžeme na požádání vyměnit za jiné ve stejné hodnotě, nebo si můžete doplatit za lepší. Toto se děje výhradně na uvážení prodejce v rámci dobrých obchodních vztahů, nejsme jakýmkoliv způsobem vázáni tuto službu umožnit

Adresa pro korespondenci, reklamace a vracení zboží: Nářadí a stroje Šátek, s.r.o., Bílkova 87, Poděbrady 290 01

×

Splátková kalkulačka ESSOX