Heavy Duty Center

Nářadí a stroje Šátek se může s oprávněnou hrdostí nazývat oficiálním Heavy Duty Center. Toto prestižní ocenění, které firma získala v roce 2021, značí vynikající úroveň a specializaci v prodeji nářadí od renomované značky Milwaukee. Jako Heavy Duty Center se Nářadí Šátek stává jedním z vybraných prodejců, kteří mají hlubší porozumění a znalost špičkových nástrojů, které Milwaukee nabízí.

Toto ocenění není udělováno lehkomyslně a vyžaduje splnění přísných standardů kvality, profesionality a zákaznického servisu. Fakt, že Nářadí Šátek nese titul Heavy Duty Center, potvrzuje jeho oddanost poskytovat profesionálním uživatelům nástroje s nejvyšší kvalitou, odolností a životností.

Zákazníci se tak mohou spolehnout na to, že v Nářadí Šátek najdou nejen široký sortiment vysoce kvalitního nářadí, ale také získají odborné poradenství od týmu, který je plně angažován ve svém oboru. Ocenění Heavy Duty Center je nejen výrazem prestiže pro firmu, ale i zárukou pro zákazníky, že jsou v dobrých rukou při výběru nástrojů pro své profesionální potřeby.

×

Splátková kalkulačka ESSOX