Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
99 hodnocení
5
82x
4
13x
3
1x
2
1x
1
2x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Bohatý sortiment a příznivé ceny.
- O žádných nevím.
Vřele doporučuji.
jsem spokojená s rychlým dodáním zboží,telefonická komunikace dobrá-ochotní prodejci
- Myslím si, že je chyba psát, že máte zboží skladem, nebo poslední kus, když to není pravda a člověk pak po objednání musí čekat delší dobu na doručení.
+ Rychlost avelmi rychlá komunikace
Solidní obchod
+ Musím doporučit - v ostatních obchodech i přes projevenou snahu nebyli schopni sehnat zboží tak rychle jako zde.
- Nevím o žádné
+ Rychlost, okamžitá odezva na objednávku.
+ profesionálni naradí
- nemá
doporučuji v obchode nakupovat, zboží je kvalitné a podle objednání odpovidá kvalite značky
+ Přehlednost, technický popis věcí
- Žádnou jsem nenašel.
Předtím, než jsem si vybral tento obchod pro nákup aku vrtacího šroubováku zn. Makita, tak jsem hledal autorizovaný obchod pro případnou reklamaci či opravu. Pak jsem si přečetl recenze, kdy na tento obchod byla velice kladná, což můžu sám potvrdit. Cena zboží byla příznivá. Rychlost dodání byla velice dobrá, zboží došlo nepoškozené, takže budoucím zájemcům můžu jen doporučit. V případě dalšího nákupu se obrátím znovu na tento obchod.
+ bez komplikaci
+ Zboží bylo dárek, takže jsem ráda, že dorazilo vše kompletní včetně návodů a záručních listů. Vybrala jsem si tento obchod, protože má sídlo v Brandýse, kde obdarovaný pracuje pro případný servis, také kvůli ceně zboží a v dostupnosti vybraného zboží.
- Zboží bylo zabaleno pouze ve fólii, takže hrozilo poškrábání a protože pršelo, bylo to mokré.
Není potřeba nic shrnovat, nebála bych se zde znovu nakoupit. PPL je dobrá dopravní služba hlavně z toho důvodu, že umožňuje platbu kartou, jinak jsou ale drazí a v jednání s lidmi by měli být příjemnější.
+ Úžasná komunikace, rychlost vyřízení objednávky
Pohodlný a rychlý nákup.
+ široký sortiment
- nic konkrétně
cena dobrá,jednání korektní,obchod doporučím.
+ Ochota a profesionalita personálu (pana Šafránka), na každý dotaz ochotně odpověděl a předvedl i zboží, které jsem nyní nechtěl koupit, předvedl. Seznámil mě se všemi mými právy, vždy řekl co dělá a hlavně proč. Jednoznačně doporučuji. Už dlouho jsem tak špičkový přístup nezažil. Je skvělý, že ještě pořád existují slušní a profesionální obchodníci.
- Snad jen že prodejna je poněkud nevýrazná z venku. Uvnitř se ale Váš názor rychle změní
Jednoznačně doporučuji. Už dlouho jsem tak špičkový přístup nezažil. Je skvělý, že ještě pořád existují slušní a profesionální obchodníci.
+ Velká nabídka zboží
+ Příznivá cena
Rozhodně obchod doporučuji. Skvělé jednání, nízké ceny, velký výběr zboží, rychlá dostupnost
+ rychlé vyřízení obědnávky
- OK
V mé obědnávce došlo k omylu a byl jsem překvapen jak férově se Váš obchod zachoval takže děkuji a doporučuji dalším.
- Zboží bylo expedováno až po mojí urgenci. Po obdržení zboží jsem zasílal dotaz (reklamaci) a za 3 dny mi nikdo ani neodpověděl.
Objednávka byla uskutečněna 18.6.2012,ale bohužel zboží bylo expedováno 22.6.2012,za což se omlouváme.
Vaši reklamaci jsme řešili telefonicky a dle Vaší reakce není s výrobkem žádný problém.V případě potřeby jsme Vám kdykoli k dispozici.
+ bohatý sorziment
- dodávka se spozdila
jsem spokojen
+ dobra lahka objednavka cez telefon
- ziadne
neviem nebol som v obchode ale podnikol som internet banking
+ Velice rychlé dodání.
