Husqvarna Aku plotostřih 520 iHD60

Neohodnoceno
Značka: HUSQVARNA

Nůžky na živý plot 520 iHD60

Dostupnost Skladem
Kód: 967915605
14 099 Kč 11 652,07 Kč bez DPH
Husqvarna Aku plotostřih 520 iHD60
Neohodnoceno
Značka: HUSQVARNA

Lehké a tiché nůžky na živé ploty pro profesionální použití s bateriovým pohonem. Mají 60 cm dlouhou oboustrannou střihací lištu. Nový patentovaný motor a nová výkonná baterie vám umožní maximálně využít váš pracovní čas. Otočná zadní rukojeť usnadňuje stříhání ve vertikální i horizontální poloze.

 

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI:

Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.

Nastavitelná zadní rukojeť - Zadní rukojeť je nastavitelná, což ulehčuje stříhání živých plotů po stranách a shora.

savE™ - Můžete si vybrat mezi normálním režimem nebo úsporným režimem savE™, podle podmínek vaší práce, zda potřebujte maximální výkon anebo pracovat co nejdéle. Ať tak či onak, vždy dostanete perfektní výsledek.

Nehlučný provoz - Naše výrobky s akumulátorovým pohonem vykazují až o 13 dB (A) nižší hladinu hluku než výrobky s benzínovým pohonem - což je obrovský rozdíl. Přitom snížení hladiny hluku o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako snížení hluku na polovinu. Práce se tak pro vás stane příjemnější.

Práce bez přestávek - Naše baterie vám umožní pracovat skutečně rychle a efektivně.

Lehká konstrukce - Celkově nízká hmotnost, méně komponent a lehký elektromotor v porovnání s benzinovými stroji.
 
Rychlost stříhání - Rychlost 4000 kmitů za minutu zajišťuje skvělé výsledky stříhání.
 
Stejný výkon jako benzínový motor - Baterie Li-Ion 36 V poskytuje stejně vysoký výkon, spolehlivý provoz a dlouhou životnost jako benzínový motor - ovšem bez přímých emisí. Na jedno nabití s ní vykonáte tolik práce jako na jednu nádrž benzínu.
 
Intuitivní klávesnice - Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.
 
Jedna baterie do všech výrobků - Baterie Li-Ion 36V je určena pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je vhodná pro všechny naše ručně nesené stroje, takže v případě potřeby můžete rychle přehodit baterii např. z řetězové pily, foukače nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci.
 
Velmi dobrá vyváženost - Dobrá vyváženost usnadňuje manipulaci.
Kategorie: Nůžky na živý plot
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX