Husqvarna Aku nůžky na živý plot 520 iHE3

Neohodnoceno
Značka: HUSQVARNA

Nůžky na živý plot 520iHE3

Dostupnost Skladem
Kód: 967915813
13 999 Kč 11 569,42 Kč bez DPH
Husqvarna Aku nůžky na živý plot 520 iHE3
Neohodnoceno
Značka: HUSQVARNA

Nůžky na živý plot Husqvarna 520 iHE3 v sobě kombinují výkon benzinového stroje s nulovými emisemi a mimořádně tichým provozem. S dosahem až 3,5 metru, vysokou rychlostí stříhání a odolností poskytují vysokou produktivitu a výsledky - jsou však dostatečně tiché a bez emisí, tudíž jsou ideální pro použití v obytných oblastech, hotelech, nemocnicích a jiných prostředích citlivých na hluk. Nastavení úhlu dálkového ovládání a pohodlná rukojeť činí model 520 iHE3 ideální pro pro různé způsoby stříhání. Kompatibilní se všemi bateriemi a nabíječkami Husqvarna BLi.

 

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI:

savE™ - Můžete si vybrat mezi normálním režimem nebo úsporným režimem savE™, podle podmínek vaší práce, zda potřebujte maximální výkon anebo pracovat co nejdéle. Ať tak či onak, vždy dostanete perfektní výsledek.

Intuitivní klávesnice - Ovládání stroje pomocí tlačítek je velmi jednoduché.

Výkonný bezkomutátorový motor - Námi vyvinutý moderní bezkomutátorový motor je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.

Ergonomická rukojeť - Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro větší pohodlí při práci a snadný přístup k ovládacím prvkům.

Kovový kryt - Robustní kovové pouzdro je jedním z mnoha odolných prvků na výrobku. Je určen k ochraně motoru a převodů.

Nastavení úhlu stříhání - Nastavení úhlu střihací lišty umožňuje ergonomickou pracovní polohu při stříhání jak vysokých, tak nízkých živých plotů.

Lehké a dobře vyvážené - Štíhlá a ergonomická konstrukce, která je lehká a dobře vyvážená, umožňuje pohodlně pracovat ve všech situacích.

Minimální údržba - Žádné doplňování paliva, méně náročná obsluha a elektronicky řízený systém pohonu zaručují méně prostojů v práci a nízké provozní náklady.

Rychlost stříhání - Rychlost 4000 kmitů za minutu zajišťuje skvělé výsledky stříhání.

Dlouhý dosah - Dlouhý dosah pro vyšší střihací výkon. Střihací lišta může být nastavena pod různým úhlem ke hřídeli, takže můžete stříhat vršky, i když stojíte na zemi.

Zadní protinárazová ochrana

Jedna baterie do všech výrobků - Baterie Li-Ion 36V je určena pro náročné a dlouhodobé profesionální použití. Je vhodná pro všechny naše ručně nesené stroje, takže v případě potřeby můžete rychle přehodit baterii např. z řetězové pily, foukače nebo vyžínače do nůžek na živé ploty a plynule pokračovat v práci.

Dálkové ovládání - Pohodlné nastavení úhlu střihací lišty jednou rukou.

Přepravní poloha - Střihací lištu lze snadno složit do kompaktní velikosti, která usnadňuje přepravu a skladování.

Nehlučný provoz - Naše výrobky s akumulátorovým pohonem vykazují až o 13 dB (A) nižší hladinu hluku než výrobky s benzínovým pohonem - což je obrovský rozdíl. Přitom snížení hladiny hluku o 3 dB (A) je obvykle vnímáno jako snížení hluku na polovinu. Práce se tak pro vás stane příjemnější - a také - vám umožní pracovat na většině veřejných míst.

Práce bez přestávek - Naše baterie vám umožní pracovat skutečně rychle a efektivně.

Kategorie: Nůžky na živý plot
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX