Husqvarna Rider R 420TsX AWD

7 hodnocení
Značka: HUSQVARNA

Rider R 420TsX AWD

  • Výška sečení, min-max: 25-75 mm
  • Šířka sečení, min-max: 103-122 cm
  • Neposečený kruh, cm: 70 cm
  • Zapínání žacích nožů: Elektromagnetická spojka

 

Dostupnost Skladem
Kód: 967648401
369 900 Kč –5 % 349 990 Kč 289 247,93 Kč bez DPH
Husqvarna Rider R 420TsX AWD
7 hodnocení
Značka: HUSQVARNA
Husqvarna R 420TsX AWD
Akce Doprava individuál
369 900 Kč –5 %
2,1 7 hodnocení

Kompaktní, vysoce výkonný rider s pohonem všech kol, výkonným dvouválcovým motorem Kawasaki a posilovačem řízení, který je navržený pro údržbu větších, členitých a nerovných travnatých ploch. Rider je vybaven uživatelsky příjemnými funkcemi, jako jsou například snadno dostupné ovládací prvky, start pouhým otočením klíče, možnost nastavení výšky volantu a přihrádka pro osobní věci. Unikátní rychloupínací zařízení XChange umožňuje rychlou výměnu příslušenství bez použití nástrojů. Dva LED reflektory vám umožní pracovat i za zhoršených světelných podmínek. Pomocí Bluetooth můžete sledovat svůj rider v mobilní aplikaci Husqvarna Connect. Rider je skvělou volbou pro majitele soukromých nemovitostí, sportovní zařízení a hotely s velkými areály, které vyžadují celoroční údržbu. Dodává se bez žacího ústrojí.

 

CHARAKTERISTICKÉ VLASTNOSTI:

 

Výměna příslušenství - Unikátní rychloupínací zařízení umožňuje snadnou a rychlou výměnu příslušenství bez použití nástrojů. Za minutu se můžete pustit do jiné práce.

Servisní poloha - Servisní poloha žacího ústrojí usnadňuje čištění a servis.

Dva LED reflektory pro lepší viditelnost na blízko i do dálky - Dva LED reflektory poskytují lepší viditelnost a zvyšují vaši bezpečnost při provozu při zhoršených světelných podmínkách.

 

Husqvarna Connect - Pomocí inteligentní aplikace Husqvarna Connect budete mít snadný přístup k tipům, příručkám a doporučením náhradních dílů. Prostřednictvím Bluetooth aplikace poskytuje také další informace, jako provozní údaje výrobku, stav nabití, informace týkající se údržby a servisu. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svých mobilů z App Store nebo Google Play.

Pohon všech kol - Pohon všech kol zajišťuje výbornou trakci na nerovném, vlhkém a kluzkém terénu a na svazích. Funkce AWD automaticky koriguje záběr na všechna čtyři kola s ohledem na situaci a stav povrchu.

Hydrostatická převodovka ovládaná pedálem - Rychlost a směr jízdy (vpřed a vzad) jsou ovládané pedály, což umožňuje řidiči mít obě ruce na volantu a mít tak ovládání traktoru dokonale pod kontrolou.

Volant s měkkými úchyty a ovládacím knoflíkem - Volant s pohodlnými a ohraničenými úchopnými plochami s měkkým dotykovým povrchem a knoflíkem pro snadnější ovládání. Rychlé nastavení výšky bez použití nástrojů.

12 V zásuvka - Umožňuje zapojit jiné elektrické zařízení, nabít váš mobilní telefon, atp.

Motor umístěný za řidičem - Motor umístěný vzadu umožňuje lepší výhled na sečenou plochu a neobtěžuje řidiče hlukem a emisemi.

Průhledná palivová nádrž - Objemná, průhledná palivová nádrž umožňuje jednoduchou kontrolu stavu paliva.

Výkyvná zadní náprava - Zadní náprava je výkyvná pro zajištění maximální trakce kol pohonu a hladké řízení i na nerovném terénu.

Sedadlo řidiče Premium - Pohodlné sedadlo Premium s vysokým opěradlem a opěrkami rukou. Je vyrobeno z rychloschnoucího materiálu a dá se sklopit, aby bylo chráněno před deštěm. Univerzální montážní body. (U některých modelů jsou opěrky rukou doplňková výbava).

Motory Kawasaki série FS - Motory Kawasaki V-twin, OHV (rozvod ventilů v hlavě válců) s plně tlakovým mazáním a odtředivým čištěním oleje ve filtru. Kombinuje mimořádnou sílu a kroutící moment s nízkou spotřebou paliva a sníženými emisemi.

Posilovač řízení - Díky posilovači je řízení méně namáhavé a více zábavné.

Snadno přístupné ovládací prvky - Ovládací prvky jsou snadno přístupné a navrženy pro optimální komfort obsluhy.

Víčko palivové nádrže na povrchu - Díky umístění víčka palivové nádrže na povrchu nemusíte otvírat kapotu při doplňování paliva. Mimořádně široký otvor palivové nádrže usnadňuje tankování.

Nastavitelný volant - Pro lepší pohodlí a ergonomii lze pomocí teleskopického sloupku řízení upravit výšku volantu.

Panel s ovládacími prvky - Všechny ovládací prvky, včetně nastavování výšky žacího ústrojí, jsou ergonomicky umístěné a lehce dosažitelné ze sedadla obsluhy. Nože se automaticky zapojí po spuštění žacího ústrojí dolů.

Snadno dosažitelná páka pro nastavení výšky sečení - Páka pro nastavení výšky sečení je umístěná v dosahu ze sedadla obsluhy, což umožňuje průběžně měnit výšku sečení.

Robustní rám - Většina riderů je postavena na robustním rámu z ocelového plechu o tloušťce 3 mm, který je opatřen práškovým nástřikem pro optimální odolnost.

BioClip® (mulčování) - Funkce BioClip® (mulčování) zaručuje perfektní vzhled trávníku na často sečených plochách. Posečená tráva je rozsekána na malé kousky, které se velmi rychle rozkládají a mění se tak na přírodní hnojivo.

Všestranné použití - Široká nabídka žacích ústrojí a příslušenství vám umožňuje univerzální využití rideru v průběhu celého roku.

Posuvné sedadlo - Nastavitelné při sezení; sedadlo se pohybuje dopředu a nahoru nebo dozadu a dolů.

Nosič - Praktický nosič může být použit pro uložení dalšího vybavení.

Pohodlné sedadlo řidiče - Jízda s riderem je bezpečná a pohodlná. Rider má vynikající trakci jak na rovných plochách, tak na svahu. K jeho stabilitě přispívá nízko položené těžiště.

Olejový chladič - Výměník tepla pro chlazení hydraulického systému. Chladící systém je důležitý pro udržení teploty oleje v bezpečném rozsahu.

Snadný přístup k servisním místům - Sklopná kapota a snadno přístupná obslužná místa usnadňují servis a údržbu.

Převodovka AWD - Spolehlivá hydrostatická převodovka Kanzaki se dvěma hřídelemi. Hydrostatický systém zajišťuje výbornou trakci prostřednictvím diferenciálů bez nebezpečí vytrhání trávníku.

Opěrná kolečka - Žací ústrojí je opatřeno opěrnými kolečky pro plynulé sečení při zatáčení. Kolečka také zabraňují poškození povrchu trávníku.

Plovoucí žací ústrojí - Plovoucí žací ústrojí kopíruje nerovnosti v terénu, což snižuje riziko skalpování (poškození) trávníku.

Vpředu zavěšené žací ústrojí - Žací ústrojí zavěšené vpředu umožňuje vynikající přístup do rohů a pod křoviny, lavičky v parcích, apod.

Hydraulické zdvihací zařízení - Hydraulicky ovládané zdvihací zařízení zvyšuje přesnost a kontrolu při ovládání. Žací nože se spustí automaticky, jakmile je žací ústrojí spuštěno dolů.

Čtyři velká kola - Velký průměr předních i zadních kol poskytuje optimální pohodlí při jízdě, vysokou terénní dostupnost a snižuje riziko poškození udržovaných povrchů.

 Specifikace motoru

Zdroj energie
Benzín
Výrobce motoru
Kawasaki
Název motoru
FS Series V-Twin
Přednastavené otáčky, ot./ min
3000 ot./min
Čistý výkon při přednastavených otáčkách, kW
14 kW
Počet válců
2
Zdvihový objem válce
726 cm³
Typ mazání motoru
Plně tlakové
Chlazení motoru
Ventilátor/vzduch
Generátor
16 A
Objem palivové nádrže, litry
17 l

 Systém pohonu

Typ převodu / náhonu
Hydrostatická AWD
Pojezd
Ovládáný pedálem
Model převodovky
K664
Výrobce převodovky
Tuff Torq
Náhon na všechna kola (AWD)
Ano
 

 Žací ústrojí

Šířka sečení, min-max
103-122 cm
Výška sečení, min-max
25-75 mm
Neposečený kruh, cm
70 cm
Hydraulické zvedání žacího ústrojí
Ano
Zapínání žacích nožů
Elektromagnetická spojka
Počet žacích nožů
3 ks

 Baterie

Typ baterie
Olovo-kyselinová
Napětí baterie
12 V
Kapacita baterie, Ah
24 Ah
Celková hmotnost baterie
7 kg
 

 Vybavení

Elektrický start
Ano
Zásuvka 12V
Ano
Parkovací brzda, typ
Disková
Materiál sedadla
Vinyl
Sklopné sedadlo
Ano
Sklopné loketní opěrky
Ano
Sklopné loketní opěrky
Volitelné
Držák na pohárek
Ano
Mechanické řízení
Ano
Reflektory
Ano
Umístění palivové nádrže
Na boku (1)

 Rozměry / Hmotnost

Základní stroj, délka, cm
206.6 cm
Základní stroj, šířka, cm
96.4 cm
Základní stroj, výška, cm
117.8 cm
Světlá výška od země, mm
110 mm
Rozměry pneumatiky, přední
200/65-8
Rozměry pneumatiky, zadní
200/65-8
Rozvor, cm
95.8 cm
Hmotnost, kg
316 kg
Hmotnost (bez řezacího zařízení)
325.2 kg
 

 Údaje o hladině zvuku a hluku

Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A)
82 dB(A)
Hladina akustického výkonu, měřená dB(A)
97 dB(A)
Hladina akustického výkonu, garantovaná (LWA), db(A)
98 dB(A)

 Údaje o vibracích

Vibrace volantu, m/s²
2.67 m/s²
Vibrace sedadla, m/s²
0.15 m/s²
 

 Údaje o emisích

Emise výfukových plynů (CO2 EU V)
792 g/kWh
Kategorie: Ridery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 316 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX