Husqvarna Robotická sekačka AUTOMOWER® Aspire™ R4

4 hodnocení
Značka: HUSQVARNA
Dostupnost Skladem
Kód: 970568511
22 999 Kč 19 007,44 Kč bez DPH
Husqvarna Robotická sekačka AUTOMOWER® Aspire™ R4
4 hodnocení
Značka: HUSQVARNA
rp 351008
Novinka Tip
3,5 4 hodnocení

Robotická sekačka s možností připojení k aplikaci pro trávníky do 400 m²

Kompaktní robotická sekačka optimalizovaná pro sekání menších trávníků a úzkých průchodů. Sekačka Husqvarna Automower® Aspire™ R4 je vybavena ochranou před mrazem a funkcí Timer podle počasí, které upravují sečení v závislosti na počasí a zajišťuje spolehlivý provoz a optimální výsledky. S aplikací Automower® Connect získáte plnou kontrolu nad sekačkou a můžete ji spravovat a sledovat na svém mobilním telefonu. Sekačku lze také integrovat s vaší chytrou domácností, takže můžete používat hlasové ovládání pomocí Alexa nebo Google Home či využít postupů IFTTT. Skladování usnadňuje kompaktní konstrukce a přiložené háky Aspire™.
 
  • Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a velké množství technologií Husqvarna zvyšují kapacitu a účinnost a zlepšují ovladatelnost u všech výrobků Husqvarna Aspire™.
  • Vlastní úložný hák a kompaktní konstrukce zajišťují snadné uskladnění. Nářadí Aspire™ nemusí být tak objemné díky nastavitelným, skládacím nebo odnímatelným dílům, které usnadňují skladování i přepravu ve stísněných prostorách, jako jsou malé kůlny nebo auta. Pomocí háku, který je součástí každého balení, si můžete vybrat, zda nářadí chcete uložit přímo na zeď nebo zavěsit na naši nástěnnou úložnou kolejnici, která je součástí úložného systému Husqvarna Aspire™. Nástěnná úložná kolejnice se prodává samostatně.
  • Vychutnejte si pohodlí dálkového ovládání ze smartphonu pomocí aplikace Husqvarna Automower® Connect. Mimo jiné můžete robotickou sekačku Husqvarna spravovat a monitorovat, měnit její nastavení a získat snadný přístup k informacím a tipům, díky nimž bude údržba trávníku bezstarostná. V závislosti na modelu je k dispozici mobilní připojení, připojení Wi-Fi a Bluetooth.
  • Je kompatibilní se službami Amazon Alexa, Google Home a IFTTT pro pohodlné hlasové ovládání a aktualizace stavu. To platí pro všechny modely sekaček Husqvarna Automower® s mobilním připojením nebo připojením Wi-Fi, které umožňuje používat hlasové příkazy, jako je spuštění, zastavení a zaparkování, získávat aktualizace stavu sekačky pouhým dotazem na hlasového asistenta, používat jej v postupech IFTTT a využívat další možnosti. Pomocí aplikace Automower® Connect můžete také robotickou sekačku integrovat do systému Gardena Smart System a provádět sečení a zavlažování společně.
  • Sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává.
  • Sekačku můžete nastavit tak, aby v úzkých průchodech automaticky změnila režim sečení z náhodného na systematický režim. Tím snížíte počet zatáček a nerovností, které se obvykle vyskytují v úzkých průchodech, a minimalizuje se tak riziko vyjetí kolejí a poškození trávníku.
 
Kapacita
Automower® Aspire™ R4
Č. výrobku: 970 56 85‑11
Pracovní kapacita 400 m²
Typ ohraničení Vodič
Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky 10 %
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy 25 %
Max. aktivní čas 9 h
Systém hledání Jeden systém hledání
Následuj naváděcí vodič 1
Systém nabíjení Automatický
Celkové rozměry
Hmotnost, kg 5,9 kg
Rozměry výrobku, délka 55 cm
Rozměry výrobku, šířka 33 cm
Rozměry výrobku, výška 22 cm
Údaje o výrobku
Barva Šedá
Hladina hluku vnímaná 59 dB(A)
Index ochrany (IP kód) IPX5
Typ akumulátoru Lion
Kapacita akumulátoru, Ah 2 Ah
Nabíjecí proud (A) 1 A
Průměrná doba sečení na jedno nabití 70 min
Typická doba nabíjení 75 min
Průměrná spotřeba energie za měsíc při maximálním využití 3 kWh
Systém sečení
Žací systém 3 otočné žací břity
Výška sečení, max., mm 45 mm
Výška sečení, min., mm 20 mm
Šířka záběru, cm 16 cm
Nastavení výšky sečení Manuální
Ochranný disk Ne
Obousměrné otáčení žacího disku Ano
Ovládání
Klávesnice Klávesnice /apl.
Informační panel Ne
Bezdrátové připojení Bluetooth®, Wi-Fi
Řízení pomocí aplikace Automower® Connect
Integrace s inteligentní domácností Ano
Aktualizace firmware FOTA
Bezpečnost
GPS Sledování Ne
GeoFence Ne
PIN kód Ano
Alarm Žádný
Senzor pro zvednutí Ano
Senzor náklonu Ano
Detekce objektů Ne
Kategorie: Robotické sekačky
Záruka: 2 + 3 Prodloužená záruka při registraci Automower Care

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX