STIHL Aku Postřikovač SGA 85

Neohodnoceno
Značka: STIHL
Dostupnost Skladem
Kód: 48540117004
17 110 Kč –9 % 15 410 Kč 12 735,54 Kč bez DPH
STIHL Aku Postřikovač SGA 85
Neohodnoceno
Značka: STIHL
STIHL Aku Postřikovač SGA 85
Akce
17 110 Kč –9 %

SGA 85: Akumulátorový postřikovač pro použití v zahradnictví a údržbě krajiny i při pěstování ovoce, zeleniny a vína

Výkonný akumulátorový zahradní postřikovač STIHL SGA 85 je prvním akumulátorovým postřikovačem v sortimentu STIHL, který pomáhá profesionálním uživatelům efektivně aplikovat přípravky na ochranu rostlin nebo hnojiva. Díky vysokému pracovnímu tlaku a velké průhledné nádrži o objemu 17 litrů s ukazatelem stavu naplnění je zádový postřikovač STIHL SGA 85 ideálním pomocníkem pro zahradníky a zemědělce, a to i při náročných pracích na velkých pěstebních plochách, jako jsou sady nebo vinice. Pracovní tlak zádového tlakového postřikovače o hmotnosti 6,2 kg můžete snadno a flexibilně nastavit pomocí otočného ovladače v rozmezí 1 až 6 barů. Díky mimořádně pohodlnému systému pro přenášení s individuálně nastavitelnými zádovými popruhy a výškově nastavitelným hrudním popruhem pohodlně zvládnete i delší práce. Díky mosazné duté kuželové trysce můžete s akumulátorovým postřikovačem STIHL SGA 85 přesně aplikovat příslušnou kapalinu. Integrovaný filtrační prvek zabraňuje pronikání nečistot z nádrže do stříkací trubice. Pouzdro na volitelném bederním pásu STIHL pro model SGA 85 slouží k bezpečnému uložení stříkací trubice během práce.

Všechny akumulátorové přístroje systému STIHL AP jsou určeny pro profesionální uživatele a pro každodenní použití i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Proto mají certifikovanou ochranu proti stříkající vodě. Účinnost se prokazuje v rámci náročných interních zkoušek. Test se stříkající vodou vychází mimo jiné z normy IPX4.
 
V našem přehledu výdrže a doby nabíjení akumulátoru STIHL se můžete podívat, jak dlouho můžete se strojem pracovat a jak dlouho se daný akumulátor nabíjí.
 

Technické údaje

Objem nádržky 17 dm³
Jmenovité napětí 36 V
Hladina akustického tlaku 66 dB(A) 1)
Hladina akustického výkonu 77 dB(A) 1)
Min. průtok vody 1,5 l/min
Max. průtok vody 3,1 l/min
Vibrační hodnota vpravo 0,9 m/s² 2)
Provozní doba s akumulátorem AP 100 až 510 min 3)
Provozní doba s akumulátorem AP 200 až 1000 min 3)
Kategorie: Rosiče
Záruka: Po registraci nářadí záruka 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX