Milwaukee Bruska velká úhlová M18 FLAG180XPDB
Neohodnoceno
Značka: MILWAUKEE
Velká úhlová bruska s kolébkovým spínačem 180mm
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost do 1 - 2 týdnů
Kód: 4933464112
Neohodnoceno
Značka: MILWAUKEE
  • První úhlová bruska na světě napájena jediným akumulátorem 18 V, která poskytuje pořebný výkon pro broušení, je lehčí než síťové nářadí a zvládne až 68 řezů ocelové trubky z nerezu s průměrem 42 mm na jedno nabití